Allnature
Acai Berry BIO (500 ml)

BIO pyré Acai Berry

Bobulovité plody tropické palmy Acai Berry (Euterpe oleracea) s obsahem ovocné dužiny rostou v Amazonii a jsou zdrojem energie, vlákniny, spousty přírodních účinných látek a vitaminů. Tyto plody mají blahodárné účinky na lidský organismus v mnoha směrech. Pomáhají při detoxikaci a předčasném stárnutí organismu, podporují oběhový systém a srdce, pomáhají při snižování cholesterolu, podporují trávení a vylučování, posilují imunitní systém, mají příznivý vliv na libido a jsou známé pro své protizánětlivé účinky. Také vyhovují dietním programům jako podpůrný prostředek při snižování váhy.... Více

Allnature - Acai Berry BIO (500 ml)

Skladem
10-50 ks
289 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Bobulovité plody tropické palmy Acai Berry (Euterpe oleracea) s obsahem ovocné dužiny rostou v Amazonii a jsou zdrojem energie, vlákniny, spousty přírodních účinných látek a vitaminů. Tyto plody mají blahodárné účinky na lidský organismus v mnoha směrech. Pomáhají při detoxikaci a předčasném stárnutí organismu, podporují oběhový systém a srdce, pomáhají při snižování cholesterolu, podporují trávení a vylučování, posilují imunitní systém, mají příznivý vliv na libido a jsou známé pro své protizánětlivé účinky. Také vyhovují dietním programům jako podpůrný prostředek při snižování váhy.

Acai Berry Pyré je velmi oblíbený doplněk stravy, který dodá tělu energii, potřebné vitaminy a vlákninu, která je velmi důležitá ke správné funkci střev. Acai Berry pyré je 100% pyré z čerstvých plodů acai bez obsahu konzervantů, barviv a sladidel. Zralé, ručně sbírané plody, které byly použity pro výrobu pyré, zajišťují maximální obsah všech účinných látek. Bobule Acai Berry jsou domorodci velmi ceněny pro jejich všestranné pozitivní účinky na lidský organismus. Jedinečné účinky mají tyto plody jak na tělo, tak i na duševní stav uživatelů.

Vybrané bobule jsou zpracovány do 36 hodin po sklizni, protože po této době dochází k rychlému znehodnocení plodů. Tropické palmy vydávají své plody jen v amazonské oblasti ve volné přírodě a nejsou pěstované na monokulturních plantážích, kde by mohlo docházet k chemickému přihnojování a zatěžování plodů. Sklizeň bobulí klasickým způsobem ve volné přírodě je zárukou vysoké kvality a čistého složení plodů. Zejména z tohoto důvodu jsou důležitým zdrojem příjmu pro obyvatelstvo v amazonské oblasti. Acai Berry z amazonské oblasti jsou ideálními plody pro fair trade – spravedlivý obchod.

Pyré má osvěžující, velmi zajímavou a lahodnou chuť, které neodoláte a zařadíte ji jako doplněk stravy do jídelníčku celé rodiny. Pyré je vhodné jako svačinka, dezert nebo osvěžující mlsání plné vitaminů.

Bobule Acai Berry jsou známé po celém světě pro své blahodárné účinky na organismus, po jejich konzumaci se budete cítit svěží, odpočatí a plní energie. Pyré obsahuje řadu důležitých vitaminů, esenciální mastné kyseliny, proteiny, železo, draslík, fosfor a vápník. Ideální je jako doplněk stravy pro podporu zdravého životního stylu a zdraví samotného. Pečlivě kontrolovaný produkt německé kvality dodržuje nejpřísnější standardy, takže máte jistotu, že vy a vaše rodina konzumujete tu nejlepší kvalitu na trhu.

Účinky: Pyré ze vzácných bobulí palmy Acai Berry má silné antioxidační vlastnosti, zajišťuje dokonalé čištění těla od toxických látek a podporuje přirozený metabolismus a obnovu buněk. Účinné látky a vitaminy, které jsou v pyré obsaženy, rozpouštějí usazeniny, které organismus zatěžují.

Dávkování: Pyré je možné konzumovat 2x denně po 30 ml, popřípadě můžete stejné množství zředit vodou nebo džusem a pít.

Upozornění: Uchovávejte pyré mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřesahujte doporučenou denní dávku. Pyré není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uzavřenou lahev skladujte na tmavém místě, po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte co nejdříve.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu