Allnature
Kokosová mouka BIO 200g (200 g)

Kokosová mouka se vyrábí z dužiny čerstvě nasbíraných kokosových ořechů. Ta se nejprve velmi šetrně usuší, lisováním za studena se získá kokosový olej a následně se takto odtučněná dužina mele na kokosovou mouku. Kokosová mouka obsahuje málo jednoduchých cukrů, vyniká naopak až 39 % vlákniny a 20 % proteinů.... Více

Allnature - Kokosová mouka BIO 200g (200 g)

Skladem
5-10 ks
59 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Kokosová mouka se vyrábí z dužiny čerstvě nasbíraných kokosových ořechů. Ta se nejprve velmi šetrně usuší, lisováním za studena se získá kokosový olej a následně se takto odtučněná dužina mele na kokosovou mouku. Kokosová mouka obsahuje málo jednoduchých cukrů, vyniká naopak až 39 % vlákniny a 20 % proteinů.

Kokosová mouka je krásně voňavá a v některých receptech jí lze úplně nahradit pšeničnou mouku, protože pokrmům dodá unikátní chuť. Přestože není slazená, tak má nasládlou chuť, proto se může používat méně sladidla. Kokosová mouka je přirozeně bezlepková, je lehce stravitelná a dodává pocit sytosti, čímž se hodí k redukční dietě a díky vysokému obsahu bílkovin ji ocení i vegani a vegetariáni, sportovci nebo lidé v rekonvalescenci.

JAK PŮSOBÍ NA VLASY?

Dužina kokosových ořechů, ze které se mouka vyrábí, je bohatá na sacharidy, proteiny a minerální soli, zejména hořčík, vápník a fosfor. Tyto minerály zabraňují lámání vlasů a podporují jejich zdraví růst.

Upozornění: Bez lepku. Trvanlivost prodloužíte skladováním v ledničce. Skladujte v suchu, chladu a mimo sluneční záření.

 

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu