Action

Allnature
Kokosový cukr BIO 250 g (250 g)

Kokosový cukr se získává z nektaru okvětí kokosových palem, které se před sběrem musí naříznout. Po sklizni se nechává z této sladké šťávy pomalým zahříváním úplně odpařit voda a výsledným produktem pak jsou krystalky kokosového cukru.... Více

Allnature - Kokosový cukr BIO 250 g (250 g)

Skladem
10-50 ks
99 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Kokosový cukr se získává z nektaru okvětí kokosových palem, které se před sběrem musí naříznout. Po sklizni se nechává z této sladké šťávy pomalým zahříváním úplně odpařit voda a výsledným produktem pak jsou krystalky kokosového cukru.

Kokosový cukr se v oblasti pěstování kokosů využívá po celá tisíciletí, pro Evropu se ale jedná o poměrně čerstvou novinku. Je to perfektní alternativa k rafinovanému a třtinovému cukru, protože navíc dodá slazeným potravinám jedinečnou a neopakovatelnou karamelovou chuť. Mimo jiné má kokosový cukr vysoké hladiny minerálů a dalších živin, především zinku, železa a antioxidantů. Další za zmínku stojící fakt je obsah inulínu, nerozpustné vlákniny, která slouží jako prebiotikum.

Kokosový cukr se velmi dobře rozpouští, takže s ním můžete směle sladit veškeré nápoje. Oceníte ho ale i při přípravě různých sušenek, koláčů, zákusků, zmrzlin a sladkých náplní do dortů, protože jim dodá punc jedinečnosti a luxusu.

JAK PŮSOBÍ NA VLASY?

Allnature kokosový cukr obsahuje řadu minerálů, živin, antioxidanty a vitaminy (vitamíny skupiny B), které pozitivně působí nejen na organismus, ale i na dobrý stav vlasu. Vitamíny skupiny B podporují jejich růst, udržují vlasy zdravé a zabraňují ztrátě jejich barvy.

Upozornění: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů. Skladujte v suchu, chladu a temnu.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu