Allnature
Mochyně peruánská BIO/RAW 100 g (100 g)

Mochyně peruánská jsou zelenožluté až žlutooranžové plody velikosti třešní se sladkokyselou kořenitou jahodovou chutí a ananasovým aroma. Tyto plody rostou na jednoleté bylině Physalis peruviana, která se pěstuje v tropických a subtropických oblastech a zajímavé na ní je, že kvete v noci.... Více

Allnature - Mochyně peruánská BIO/RAW 100 g (100 g)

Skladem
1-5 ks
69 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Mochyně peruánská jsou zelenožluté až žlutooranžové plody velikosti třešní se sladkokyselou kořenitou jahodovou chutí a ananasovým aroma. Tyto plody rostou na jednoleté bylině Physalis peruviana, která se pěstuje v tropických a subtropických oblastech a zajímavé na ní je, že kvete v noci.

Plody mochyně jsou plné energie a obsahují celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků. Dají se konzumovat buď přímo, nebo je lze dodávat do ovocných salátů, müsli, jako ozdobu zákusků a podobně. Ať je použijete při pečení, ve studené nebo teplé kuchyni, vždy dodají vašim pokrmům chuť a vůni dálek a exotiky!

Je bohatým zdrojem vitaminu C, jehož dostatečný přísun je nezbytný pro správnou obranyschopnost organismu. Bobule mochyně jsou také vynikajícím zdrojem beta-karotenu, thiaminu, niacinu, fosforu a bílkovin (16% suché váhy).

Mochyně peruánská obsahuje vysokou hladinu bioflavonoidů, také známých jako vitamín P. Tento vitamín mí antisklerotické, protivirové, antikarcinogenní, protizánětlivé, protihistamínové a antioxidační vlastnosti. Konzumace potravin bohatých na bioflavonoidy hraje rozhodující roli při detoxikaci a pohlcení živin. Zlepšení zdraví našich kapilár je důležité pro kardiovaskulární systém a pro ty orgány, které potřebují relativně vysokou hladinu živin a kyslíku: oči, mozek a rozmnožovací orgány. Bioflavonoidy také pomáhají zesílit užitek z vitaminu C.

JAK PŮSOBÍ NA VLASY?

Mochyně peruánská obsahuje celou řadu vitamínů a minerálů, které příznivě ovlivňují kvalitu vlasů, které vypadají zdravěji.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu