Allnature
Moringa tablety 60 tbl

Moringa je strom, který pochází z podhůří Himalájí, dnes se ale pěstuje i v tropických a subtropických pásmech ve výškách do 1 000 m nad mořem a při teplotách od 25 do 40°C. Moringa má listy obsahující významné množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů. Listy se konzumují syrové, vařené i sušené a nejcennější na nich je vysoký podíl proteinů, které obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin.... Více

Allnature - Moringa tablety 60 tbl

Skladem
1-5 ks
219 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Moringa je strom, který pochází z podhůří Himalájí, dnes se ale pěstuje i v tropických a subtropických pásmech ve výškách do 1 000 m nad mořem a při teplotách od 25 do 40°C. Moringa má listy obsahující významné množství nutričně hodnotných látek ve formě vitamínů a minerálů. Listy se konzumují syrové, vařené i sušené a nejcennější na nich je vysoký podíl proteinů, které obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin.

Listy Moringa mají vysoký obsah antioxidantů, vitamínů, minerálů a aminokyselin. Konzumace moringy podporuje přirozenou imunitu, posiluje fyzickou kondici, působí příznivě na krevní tlak i na zažívání a metabolismus, zlepšuje paměť, zpomaluje proces stárnutí buněk, chrání před srdečními příhodami a zvyšuje plodnost. Moringa je prospěšná všem. Zvlášť vhodná je pro cukrovkáře, vegetariány, vegany, osoby s duševně či fyzicky náročným povoláním, seniory i celiaky.

JAK PŮSOBÍ NA VLASY?

Allnature Moringa tablety obsahují celou řadu vitaminů, minerálů a antioxidantů, které působí pozitivně nejen na organismus, ale i na dobrý stav vlasů. Kyselina listová společně s dalšími vitamíny skupiny B podporuje jejich růst, udržuje vlasy zdravé a zabraňuje ztrátě jejich barvy a vitamín A posiluje pokožku hlavy a vlasové kořínky. Tyto tablety přinášejí rychlý a snadný způsob, jak vlasům dodat neuvěřitelné množství živin a přitom je zbavit volných radikálů přírodní cestou. Vaše vlasy budou již po krátké době lesklé, hebké, vitální a viditelně ozdravené.

Dávkování: 2 tablety denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Obsah: 60 tablet

Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování a ukládejte mimo dosah dětí. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Pokud berete léky předepsané Vaším lékařem, poraďte se s ním o současném užívání tablet Motinga. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu