Allnature
Quinoa bílá vločky BIO 150g (150 g)

Vločky z bolívijské quinui jsou příjemným zpestřením vydatných snídaní, dají se ale využít také k připravování mnoha jiných pokrmů podle vaší fantazie. Můžete s nimi zahustit polévku i omáčku nebo s jejich pomocí můžete vyrobit nejrůznější sladké mlsání. Quinoa je obilovina pěstovaná v samém srdci Bolívie, která má vysokou výživnou hodnotu a obsahuje látky prospěšné lidskému organismu. Pěstovaná je v ekologickém zemědělství, a protože neobsahuje lepek, je vhodná nejen pro vegany, ale také pro bezlepkovou dietu.... Více

Allnature - Quinoa bílá vločky BIO 150g (150 g)

Skladem
1-5 ks
49 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Vločky z bolívijské quinui jsou příjemným zpestřením vydatných snídaní, dají se ale využít také k připravování mnoha jiných pokrmů podle vaší fantazie. Můžete s nimi zahustit polévku i omáčku nebo s jejich pomocí můžete vyrobit nejrůznější sladké mlsání. Quinoa je obilovina pěstovaná v samém srdci Bolívie, která má vysokou výživnou hodnotu a obsahuje látky prospěšné lidskému organismu. Pěstovaná je v ekologickém zemědělství, a protože neobsahuje lepek, je vhodná nejen pro vegany, ale také pro bezlepkovou dietu. 

Lehká stravitelnost a příznivý vliv na trávicí soustavu je dán především vysokým obsahem zdravé vlákniny, která se stará o čištění střev a udržování mikroflóry. Výsledkem je efektivní trávení tuků a pomoc organismus při vylučování škodlivých látek.

To, co je na quinoě nejcennější, je její vysoký obsah vitamínů a minerálů. Jedná se vynikající zdroj vápníku, který je důležitý pro pevnost kostí. Obsahuje také hořčík, který pomáhá při potížích se stresem, se svalovou regenerací a při potížích s usínáním. Vitamín E je silný antioxidant, který brání působení volných radikálů a váš organismus stárne pomaleji. Existuje i jistá pravděpodobnost, že snižuje riziko rakoviny a slouží jako prevence vzniku jiných onemocnění.

JAK PŮSOBÍ NA VLASY?

Díky bohatému obsahu živin, vitamínů a minerálů quinoa celkově příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů, napomáhá jejich růstu a zpomaluje jejich stárnutí.

Použití: Zamíchejte vločky do zeleninové šťávy k vydatné snídani, můžete ale použít také k výrobě omáček, polévek nebo zdravého mlsání v podobě různých koláčů, sušenek či energetických tyčinek domácí výroby.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu