Allnature
Zelený ječmen, 120 tbl.

Zelený ječmen je přírodní produkt ve formě tabletek, který obohacuje pestrou stravu o řadu vitaminů, minerálů, enzymů, o chlorofyl a další důležité antioxidanty. Četnými výzkumy bylo prokázáno, že výtažky z mladého ječmene působí blahodárně na lidský organismus a zajišťují jeho hloubkovou detoxikaci.... Více

Allnature - Zelený ječmen, 120 tbl.

129 Kč Není skladem Hlídat zboží

Popis:

Zelený ječmen je přírodní produkt ve formě tabletek, který obohacuje pestrou stravu o řadu vitaminů, minerálů, enzymů, o chlorofyl a další důležité antioxidanty. Četnými výzkumy bylo prokázáno, že výtažky z mladého ječmene působí blahodárně na lidský organismus a zajišťují jeho hloubkovou detoxikaci. Pomocí detoxikace se tělo zbavuje škodlivých látek, posiluje imunitu, zbavuje tělo pocitu únavy a dodává organismu energii a vitalitu. Pomocí kvalitní detoxikace také můžete upravit kvalitu své pleti nebo se zbavit přebytečných kil.

Zelený ječmen Allnature je pěstován v Číně v provincii Fuijan a splňuje známky té nejvyšší kvality. Pěstuje se v souladu se zásadami ekologického zemědělství bez pesticidů a herbicidů. Sklízí se v období, kdy jeho výška dosahuje 10 - 15 cm nad zemí, protože právě v tomto období obsahuje rostlina nejvíce účinných látek. Ječmen je šetrně sklízen a po celou dobu zpracování kvalitně skladován, aby nedošlo k jeho znehodnocení.
Pozitivní působení mladého ječmene na organismus se projevuje mimo jiné lepším trávením nebo rychlejším hojením jizev. Pomáhá při překyselení organismu, má dobrý vliv na činnost slinivky i jater, upravuje hladinu cholesterolu a skvělým způsobem působí na krvetvorbu. Detoxikací organismu pomocí mladého ječmene předcházíte předčasnému stárnutí životně důležitých orgánů, posilujete imunitu těla a odstraňujete psychickou nepohodu, stres a nervozitu. Vaše tělo bude po detoxikaci plné energie, zkvalitní se vzhled vaší pleti i vlasů a zpevní se pokožka celého těla.

Detoxikace je proces čištění těla od nahromaděných toxinů, které se do těla dostávají ze stravy nebo vlivem životního prostředí. Zejména konzumace stravy s chemickým složením, kouření, drogy, vysoký příjem cukrů, požívání velkého množství alkoholu, tabáku a léků přispívá k zahlcení organismu toxiny. Detoxikace pomocí mladého ječmene je šetrný způsob, jak vašemu tělu ulevit přírodní formou. Přípravek neobsahuje lepek a není náhradou za léky předepsané vaším lékařem. Je určen pouze jako doplněk pestré stravy. Mladý ječmen Allnature je vhodnou volbou pro osoby, které vyznávají zdravý životní styl a pro svoje zdraví volí vysoce kvalitní přípravky v bio kvalitě.

JAK PŮSOBÍ NA VLASY?

Vlas velmi citlivě reaguje na každou změnu v organismu a svou kvalitou ji věrně odráží. Moudří mudrci z Východu si už dávno dali do souvislosti styl života, především stravovací návyky a kondici našich vnitřních orgánů s kvalitou našich vlasů. Díky mimořádným detoxikačním schopnostem přípravku se vaše tělo zbaví všech nežádoucích toxinů. Orgány pak mohou správně pracovat a odměnou je krásná a zdravá kštice.

Složení: Prášek ze zeleného ječmene, uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan hořečnatý

Dávkování: Užívejte 2 - 3 tablety 2 - 3 krát denně a zapijte dostatečným množstvím vody nebo ovocné šťávy. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2 - 3 měsíců. Balení 120 tablet je dávka na 13-30 dní.

Upozornění: Přípravek není vhodný pro děti do 3 let, ukládejte mimo dosah dětí. Nemá schválené léčivé účinky, nejedná se o lék, ale o doplněk pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. V přípravku jsou obsažena aditiva – přídatné látky: uhličitan vápenatý, škrob, celulóza, stearan hořečnatý.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu