38594
38594

Alterna
Bamboo Style Freestyle Flexible Control Gel (125 ml)

flexibilní gel

Lehký flexibilní gel s dlouhotrvající fixací, který zanechává účes po aplikaci pružný, bez nežádoucích zbytků. Díky svému složení je vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje výtažky z BIO bambusu a kořenů modré juky. Bez parabenů, glutenů, ftalátů, syntetických barviv, minerálních ... Více

Alterna - Bamboo Style Freestyle Flexible Control Gel (125 ml)

289 Kč Není skladem Hlídat zboží

Popis:

Lehký flexibilní gel s dlouhotrvající fixací, který zanechává účes po aplikaci pružný, bez nežádoucích zbytků. Díky svému složení je vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje výtažky z BIO bambusu a kořenů modré juky. Bez parabenů, glutenů, ftalátů, syntetických barviv, minerálních olejů, parafínu a PABA.

Použití: Naneste rovnoměrně do čistých, ručníkem vysušených vlasů a upravte dle potřeby.

Každý produkt z řady BAMBOO obsahuje bio výtažek z bambusu, který je bohatý na aminokyseliny, cukry a minerály. Bambus vlasy posiluje, ozdravuje a intenzivně hydratuje, aniž by je zatěžoval. Obnovuje přirozenou schopnost vlasů odolávat každodenním nepříznivým vlivům okolního prostředí. Výrobky řady BAMBOO nesou ochrannou známku Fairtrade a jsou certifikovány podle přísných pravide společnosti ECOCERT pro ekologickou a přírodní kosmetiku. Všechny přípravky z řady BAMBOO poskytují ochranu před UV zářením a tepelným poškozením, zároveň chrání barvu před vyblednutím. 

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu