40565
40565

Alterna
Bamboo Volume 2-In-1 Volumizer (104 ml)

krém pro objem

Revoluční přípravek typu „dva v jednom“, který je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pak zplihlé vlasy bez života. Tato lehká nemastná emulze při použití na vlhké vlasy dodá plnost a při použití na suché vlasy nadzdvihnutí a texturu. Liftingová technologie na bázi moderních ... Více

Alterna - Bamboo Volume 2-In-1 Volumizer (104 ml)

Skladem
10-50 ks
379 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Revoluční přípravek typu „dva v jednom“, který je vhodný pro všechny typy vlasů, zejména pak zplihlé vlasy bez života. Tato lehká nemastná emulze při použití na vlhké vlasy dodá plnost a při použití na suché vlasy nadzdvihnutí a texturu. Liftingová technologie na bázi moderních objemových polymerů se aktivuje zahřátím produktu mezi konečky prstů. Vlasy nadzvedne od kořínků a dodá jim texturu. Výtažek z bio bambusu - zázračná složka, která díky velkému množství živin vlasy posiluje, dodává jim energii, sílu a objem.

Použití: Při aplikaci použijte jen velmi malé množství produktu. Na vlhké vlasy (pro objem) – naneste do délek vlasů a vysušte jako obvykle. Suché vlasy (pro nadzvednutí a texturu) – zahřejte malé množství produktu mezi dlaněmi pro aktivaci liftingové technologie a naneste do délek vlasů.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu