2583
2583

Alterna
Caviar Replenishing Moisture Masque (150 ml)

hydratační maska pro oživení vlasů a zdravý lesk

Intenzivní zvlhčující přípravek s ochranným faktorem Color Hold® a UVA/UVB k ochraně barvy vlasů a jejich kompletnímu omlazení za současného zvýšení zdravého lesku.CAVIAR: Vyspělá omlazovací technologie vlasové kosmetiky. CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová řada zaměřená na vlasy ... Více

Alterna - Caviar Replenishing Moisture Masque (150 ml)

Skladem
10-50 ks
659 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

S přibývajícím věkem jsou vlasy křehčí, matnější, ztrácejí přirozený lesk a potřebují dostatečnou hydrataci.Tato hluboce působící vlasová maska dodá vlasů tak potřebnou hydrataci a celkově je revitalizuje. Dodá vlasům nový lesk, hebkost a mladistvý, zdravý vzhled.

Použití: Naneste na čisté, ručníkem vysušené vlasy a nechte působit 3 minuty, poté důkladně opláchněte. Výjimečně použijte jako intenzivní masku. Naneste ji do umytých délek a nechte působit 10 minut pod čepcem, který zintenzivní účinek.

CAVIAR: Vyspělá omlazovací technologie vlasové kosmetiky. CAVIAR Anti-Aging je ucelená produktová řada zaměřená na vlasy poškozené každodenním stresem, vlivem okolního prostředí, chemií a předčasným stárnutím. Na proces stárnutí působí tato produktová řada na buněčné úrovni, vlasům dodává kaviárový extrakt, vitamin C a cytokiny, a v kombinaci s nejnovějšími technologiemi proti stárnutí pomáhá minimalizovat jeho viditelné projevy a zlepšuje celkový vzhled vlasů.

Age-Control Complex® obsažený v každém preparátu Caviar je patentovaný komplex proti stárnutí zaměřený na stárnutí přírodní, chemické i zaviněné vlivy okolního prostředí, který působí prostřednictvím nejnovějších technologií a obnovuje tak hydrataci, sílu, lesk i pružnost vlasů. Náš Age-Control Complex® obsahuje tři základní složky – kaviárový extrakt, bohatý zdroj mastných kyselin omega-3; vitamin C, prověřený antioxidant; a cytokiny podporující mikrocirkulaci – a na třech různých úrovních tak zastavuje viditelné projevy stárnutí, takže vlasy vypadají mladistvěji.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu