Action

Babyliss PRO
BAB2670EPE

profesionální žehlička

Profesionální žehlička na vlasy s ergonomickým designem pro snadnější manipulaci, s EP Technology 5.0: Jedná se o vrstvu kovových částic vytvořených elektrogalvanizací, což je technický postup podobný metodě používané v klenotnictví. Ještě méně tření ještě šetrnější desky! Žádná chemická činidla a ještě vyšší odolnost proti vysokým teplotám. Teplo se rovnoměrně rozvádí po celém povrchu desek. Žehlící plochy jsou 3x tvrdší, 3x odolnější, 3x hladší. Velikost žehlících ploch 2,5x9 cm. ... Více

Babyliss PRO - BAB2670EPE

Skladem
5-10 ks
959 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Profesionální žehlička na vlasy s ergonomickým designem pro snadnější manipulaci, s EP Technology 5.0: Jedná se o vrstvu kovových částic vytvořených elektrogalvanizací, což je technický postup podobný metodě používané v klenotnictví. Ještě méně tření ještě šetrnější desky! Žádná chemická činidla a ještě vyšší odolnost proti vysokým teplotám. Teplo se rovnoměrně rozvádí po celém povrchu desek. Žehlící plochy jsou 3x tvrdší, 3x odolnější, 3x hladší. Velikost žehlících ploch 2,5x9 cm.

Advanced Heat Management System: samoregulační topný keramický segment umožňuje přesnou a stálou kontrolu teploty. Díky této technologii stoupne teplota přístroje okamžitě. Dosahuje velmi vysokých hodnot a ustálí se s přesností na 0,5°C.  Vyznačuje se vysokou reaktivitou a rekuperací.

Variabilní nastavení teploty: 140 – 230°C:

  • 140 °C: lámavé a narušené vlasy
  • 160 °C: jemné vlasy
  • 190 °C: normální vlasy
  • 210 °C: husté vlasy
  • 230° C: velmi kudrnaté, etnické vlasy

Dále: uzamčení žehličky proti samovolnému otevření; odnímatelný hřeben pro lepší narovnání vlasů; duální napětí, 2,7m profesionální otočný kabel; LED kontrolka nahřátí; izolační podložka odolná vůči teplotě.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu