Action
38781
38781

Babyliss PRO
Caruso BAB6510IE

profesionální fén

2400W fén s profesionálním AC motorem s dlouhou životností určen také pro dlouhodobou práci v salonech. Absolutně přesné sestavení pohyblivých částí motoru pro lepší akustiku. Anti-vibrační části motoru, speciálně navržený ventilátor pro zabránění namotávání vlasů. Ergonomická rukojeť byla speciálně navržena, aby se pohodlně držela v dlani a uvolnila napětí svalů v předloktí. ... Více

Babyliss PRO - Caruso BAB6510IE

Skladem
10-50 ks
1 449 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

2400W fén s profesionálním AC motorem s dlouhou životností určen také pro dlouhodobou práci v salonech. Absolutně přesné sestavení pohyblivých částí motoru pro lepší akustiku. Anti-vibrační části motoru, speciálně navržený ventilátor pro zabránění namotávání vlasů. Ergonomická rukojeť byla speciálně navržena, aby se pohodlně držela v dlani a uvolnila napětí svalů v předloktí.

3 teploty/2 rychlosti; studená vlna; odnímatelný zadní filtr pro snadné čištění; ultra úzké vzduchové trysky pro optimální koncentraci vzduchu. Rychlost vzduchu: 128 km/h, objem vzduchu: 125m3/; hmotnost: 540g; 2,7m profesionální kabel; rozměry 27x21 cm.

Ionizace: tento vysoušeč vlasů je vybaven centrálním generátorem záporných iontů, který dokáže vytvořit výjimečný objem několika milionů iontů na cm3 . Vlasy jsou od přírody nabity kladně. Během vysoušení se tento kladný náboj zvětšuje. Vytváří statickou elektřinu, která tlačí na vlasové šupiny, a ty se od sebe navzájem vzdalují. Povrch vlasů se tak stává hrubým a jejich vzhled je matný. Záporné ionty vyvíjené tímto fénem neutralizují kladný náboj a odstraní z vlasů veškerou statickou elektřinu. Vlasové kutikuly jsou dokonale uzavřeny, proto jsou vlasy pružné, lesklé a snadno se upravují. Je rovněž prokázáno, že iotová technologie posiluje působení vlasových přípravků.

Dva nástavce (koncentrátory) součástí balení:
-  rovný (úzký) koncentrátor 60mm - se dokonale hodí pro vyhlazení vlasů, neboť na pramen vlasů působí tlakem
- zkosený (široký) koncentrátor - je vhodný pro jemnější brushing, jeho mírně diagonální tvar dokonale kopíruje tvar kartáče

 

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu