Action

Babyliss PRO
Perfect Twist

unikátní styler pro tvorbu copánků a drdolů

Po příchodu Miracurl®, který vytváří kudrlinky a smyčky bez námahy, přichází PerfecTwist, který vytváří copánky snadno se stejným výsledkem. Vytváření copů a dekorování účesů nikdy nebylo snazší. Vytváří trendy účesy a fantastické drdoly a uspokojí všechny potřeby klientek.... Více

Babyliss PRO - Perfect Twist

Skladem
1-5 ks
749 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Unikátní styler, který nemá na trhu obdoby!

Po příchodu Miracurl®, který vytváří kudrlinky a smyčky bez námahy, přichází PerfecTwist, který vytváří copánky snadno se stejným výsledkem. Vytváření copů a dekorování účesů nikdy nebylo snazší. Vytváří trendy účesy a fantastické drdoly a uspokojí všechny potřeby klientek.

Je lehký a ergonomický, jeho použití je extrémně lehké a pohodlné.

Jak funguje?

Vezměte část vlasů a rozdělte ji na prameny. Umístěte prameny do přístroje a dodržte stejnou délku obou pramenů.

V pozici 1 se zatočí prameny každý zvlášť. Můžete je mít více přitažené nebo povolené čehož docílíme setrváním delší nebo kratší dobu v dané pozici.

V pozici 2 se prameny zatočí dohromady a docílí se tak copánku ze dvou pramenů. V pozici 0 se prameny uvolní, cop se uzavře nějakým doplňkem nebo příslušenstvím PerfecTwist. Proces se může zopakovat tolikrát kolik potřebujete abyste dosáhli požadovaného vzhledu!

Přístroj mimo jiné obsahuje užitečné dekorativní doplňky což propůjčí rozdílný vzhled Vaším kreacím, od běžných k těm nejsofistikovanějším. Kruhy, perly, smyčky… Různé doplňky, které mohou být součástí různých účesů (a dají se před nebo po zaplétání vložit do přístroje PerfecTwist aby se zapletli přímo do copu ve stejném čase jako samotné pletení.

PerfecTwist funguje na baterie (jsou součástí balení) a obsahuje 50 módních doplňků pro osobitý vzhled účesu:

10 spínacích stužek
6 klipů různých barev a velikostí
6 prstýnků různých forem a barev
10 gumiček různých velikostí
18 gumiček ve třech velikostech

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu