40878
40878

Babyliss PRO
SL Ionic BAB5586E

profesionální fén

Velmi lehký, tichý a snadno použitelný fén s ionizací a technologií Ceramic Ionic. Ionizace: tento vysoušeč vlasů je vybaven centrálním generátorem záporných iontů, který dokáže vytvořit výjimečný objem několika milionů iontů na cm3 . Vlasy jsou od přírody nabity kladně. ... Více

Babyliss PRO - SL Ionic BAB5586E

Skladem
1-5 ks
1 049 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Velmi lehký, tichý a snadno použitelný fén s ionizací a technologií Ceramic Ionic. 

Ionizace: tento vysoušeč vlasů je vybaven centrálním generátorem záporných iontů, který dokáže vytvořit výjimečný objem několika milionů iontů na cm3 . Vlasy jsou od přírody nabity kladně. Během vysoušení se tento kladný náboj zvětšuje. Vytváří statickou elektřinu, která tlačí na vlasové šupiny, a ty se od sebe navzájem vzdalují. Povrch vlasů se tak stává hrubým a jejich vzhled je matný. Záporné ionty vyvíjené tímto fénem neutralizují kladný náboj a odstraní z vlasů veškerou statickou elektřinu. Vlasové kutikuly jsou dokonale uzavřeny, proto jsou vlasy pružné, lesklé a snadno se upravují. Je rovněž prokázáno, že iotová technologie posiluje působení vlasových přípravků. 

Hmotnost 420g; výkon 230V-175W, 240V-1900W; průtok vzduchu 85m3; široký koncentrátor; profesionální DC motor s dlouhou životností; 3 teploty/ 2 rychlosti; studená vlna; odnímatelný zadní filtr; kroužek pro zavěšení; matný povrch.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu