Action
38401
38401

Babyliss PRO
Sleek Expert EP Technology Liss or Curl BAB2072EPRE

profesionální žehlička 24 mm červená

Profesionální žehlička na vlasy Sleek Expert EP Technology s nejdelšími deskami na trhu: 24 x 120mm, vytvoří na vlasech definovaný zvlněný vzor a dodá větší objem vlasů. Dává jim styl a dlouhotrvající texturu, zanechává je lesklé a jemné. Žehlička je velmi snadno ovladatelná, dobře se s ní manipuluje. Vhodná pro všechny typy vlasů. ... Více

Babyliss PRO - Sleek Expert EP Technology Liss or Curl BAB2072EPRE

Skladem
10-50 ks
1 649 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Profesionální žehlička na vlasy Sleek Expert EP Technology s nejdelšími deskami na trhu: 24 x 120mm, vytvoří na vlasech definovaný zvlněný vzor a dodá větší objem vlasů. Dává jim styl a dlouhotrvající texturu, zanechává je lesklé a jemné.  Žehlička je velmi snadno ovladatelná, dobře se s ní manipuluje. Vhodná pro všechny typy vlasů.

Žehlička byla vyrobena z nejnovějších technologií, které umožňují dokonalé vyhlazení vlasů jakéhokoliv typu jedním tahem. Konstrukce žehličky umožňuje pohodlné rovnání i natáčení vlasů. O 50% větší povrch, o 50% větší úspora času, o 50% účinnější! Je vhodná pro brazilský keratin.

EP Technology 5.0: Jedná se o vrstvu kovových částic obdržených elektrogalvanizací, což je technický postup podobný metodě používané v klenotnictví. Ještě méně tření a tudíž šetrnější desky. Žádná chemická činidla a ještě vyšší odolnost proti vysokým teplotám. Teplo se rovnoměrně rozvádí po celém povrchu desek. Destičky jsou 3x tvrdší a odolnější, 3x hladší a vlasy jsou dokonale a dlouhodobě narovnané.

Advanced Heat Management System: samoregulační tepelný činitel umožňuje přesnou a stálou kontrolu teploty. Díky této technologii stoupne teplota přístroje okamžitě. Dosahuje velmi vysokých hodnot a ustálí se s přesností na 0,5°C. 

5 stupňů nastavení teploty: 115 – 230°C:

  • 115°C: jemné, suché, odbarvené, narušené vlasy
  • 140°C: jemné vlasy
  • 170°C: normální, barvené vlasy
  • 200°C: husté vlasy
  • 230°C: kudrnaté a etnické vlasy

Ekologická spotřeba: 200W při zahřátí a po dosáhnutí požadované teploty se spotřeba sníží na 60W; nízká hmotnost: 230g, 2,7m profesionální otočný kabel; kontrolka nahřátí; ochranné rukavice, ochranná gumová podložka.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu