Sleva
40789
40789

Bio Ionic
Agave Revitalizing Shine Spray (115 ml)

vyživující lesk

Závoj lesku pro vaše vlasy z modré Agave. Sprej dodává vlasům brilantní lesk, hydratuje suché a poškozené vlasy, uhlazuje poletující a krepaté vlasy. Obsažené cukry pomáhají vlasy ozdravovat a zjemňovat bez zatížení, narozdíl od těžkých olejů na bázi arganu. Tyto ... Více

Bio Ionic - Agave Revitalizing Shine Spray (115 ml)

Skladem
1-5 ks
399 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

SUPER SLEVA jen do vyprodání zásob!

Závoj lesku pro vaše vlasy z modré Agave. Sprej dodává vlasům brilantní lesk, hydratuje suché a poškozené vlasy, uhlazuje poletující a krepaté vlasy. Obsažené cukry pomáhají vlasy ozdravovat a zjemňovat bez zatížení, narozdíl od těžkých olejů na bázi arganu. Tyto cukry, které pronikají hluboko do struktury vlasu vyživují vlasovou kulikulu a též vlasy hydratují a udržují stálost barvy.

Použití: Pro nepřekonatelný lesk lehce nastříkejte na vlhké vlasy ze vzdálenosti 20-25 cm a poté vysušte. Pro ozdravení suchých a poškozených vlasů nastříkejte na ručníkem prosušené vlasy od středních délek ke konečkům, vyfoukejte a upravte jako obvykle. Pro zacelení konečků nastříkejte přímo na konečky a pro extra efekt zažehlete Agave napařovací žehličkou s vhodně zvolenou teplotou. Pro obnovu barvy nastříkejte malé množství ze vzdálenosti 20-25 cm a vysušte.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu