Bio Ionic
One Pass Black 1

nejrychlejší iontová žehlička na vlasy 25 mm

Nejrychlejší žehlička na vlasy, nyní v černé barvě a šířkou 25 mm! Žehlička „OnePass“ představuje skutečný průlom v dosavadní technologii žehlení vlasů. OnePass umožňuje vyžehlit vlasy za poloviční dobu ve srovnání s běžnými žehličkami. Pro profesionální kadeřníky je to jednička ... Více

Bio Ionic - One Pass Black 1

Skladem
5-10 ks
3 949 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Nejrychlejší žehlička na vlasy, nyní v černé barvěšířkou 25 mm! Žehlička „OnePass“ představuje skutečný průlom v dosavadní technologii žehlení vlasů. OnePass umožňuje vyžehlit vlasy za poloviční dobu ve srovnání s běžnými žehličkami. Pro profesionální kadeřníky je to jednička mezi žehličkami! Bezpečně se můžou používat i bez ochranných vlasových produktů.

Vlastnosti a výhody:
Silikonové proužky „Speed Strips“ pro rychlejší vyžehlení a vyšší lesk – při žehlení napínají vlasy, což usnadňuje žehlení i velmi silných a hodně kudrnatých vlasů. Okamžité zahřátí až na 200°C do deseti vteřin a okamžitá regenerace, což má význam zejména pro profesionály. Žehlící plochy obsahující Nano-Iontové ™ minerály. Vysoká úroveň negativních iontů a infračerveného záření pro hedvábné, hladké a zdravé vlasy. Pětivteřinové biokeramické ohřívače. Víceúrovňové ovládání teploty. 3 m dlouhý kabel. Šířka žehlící plochy: 25 mm.

Jaký je rozdíl mezi žehličkami OnePass a FreeStyle?
Pro začátek je třeba říct, že všechny Bio Ionic žehličky fungují na stejném principu a využívají stejné technologie, každá má ovšem své specifické vlastnosti a výhody. To, která žehlička je pro Vás ideální zavisí jednak na typu Vašich vlasů a jednak na tom, k čemu chcete svojí žehličku používat. OnePass: Nejnovější model profesionální žehličky ocení především zákaznice s dlouhými, krepatými nebo hrubými vlasy. Rozehřívá se do deseti vteřin a díky speciálním silikonovým proužkům je i samotné žehlení rychlejší než kdykoliv předtím.
FreeStyle: Ideální pro klientky s kratšími či jemnými vlasy, které kromě uhlazení potřebují také pomůcku k tvarování vlasů. Díky zaobleným hranám je možné tuto žehličku používat i jako kulmu k vytvoření volných vln.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu