40287
40287

BK Brazil Keratin
Chocolate Set 2017 (700 ml)

set vlasové kosmetiky pro regeneraci vlasů

Sada obsahuje následující produkty:BK Brazil Keratin – Intensive Repair Chocolate Shampoo 300mlTento aktivní šampón nejen dokonale vlasy vyčistí, ale dodá vlasům ,,životně“ potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů. Sirné aminokyseliny ... Více

BK Brazil Keratin - Chocolate Set 2017 (700 ml)

Skladem
10-50 ks
539 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Sada obsahuje následující produkty:

BK Brazil Keratin Intensive Repair Chocolate Shampoo 300ml
Tento aktivní šampón nejen dokonale vlasy vyčistí, ale dodá vlasům ,,životně“ potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů. Sirné aminokyseliny z hydrolyzátu umožní chemické obnovení pojivových sirných můstků ve vlasech a tím je zpevní a zregenerují. Na procesu obnovy se významně podílejí i aktivní složky extraktu Aloe Vera. Kyselým pH zahladí vlasové šupinky.

BK Brazil Keratin – Intensive Repair Chocolate Conditioner 300ml
Vedle extraktu Aloe Vera obsahuje ,,životně“ potřebný keratinový hydrolyzát, který se podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů. Sirné aminokyseliny z hydrolyzátu umožní chemické obnovení pojivových sirných můstků ve vlasech a tím je zpevní a zregenerují. Na procesu obnovy se významně podílejí i aktivní složky extraktu Aloe Vera. Kyselým pH zahladí vlasové šupinky, vlasům vrátí chybějící tuk, přírodní lecithin dodá vlasům lesk.

BK Brazil Keratin Hair Repair Therapy 100ml
Koncentrované sérum určené pro scelení roztřepených konečků vlasů.

 

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu