BK Brazil Keratin
Moringa Oil Authentic Pure 100% (50 ml)

multifunkční moringový olej

100% čistý za studena lisovaný přírodní olej ze semen Moringy olejodárné. Tento olej je ceněný pro své zkrášlující účinky. Má hydratační, vyživující a omlazující vlastnosti. Působí antibakteriálně, protizánětlivě i protiplísňově. Vysokou hladinou antioxidantů je dána jeho mimořádná kvalita.... Více

BK Brazil Keratin - Moringa Oil Authentic Pure 100% (50 ml)

Skladem
10-50 ks
349 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

100% čistý za studena lisovaný přírodní olej ze semen Moringy olejodárné. Tento olej je ceněný pro své zkrášlující účinky. Má hydratační, vyživující a omlazující vlastnosti. Působí antibakteriálně, protizánětlivě i protiplísňově. Vysokou hladinou antioxidantů je dána jeho mimořádná kvalita. Kromě antioxidantů a vitaminů A a C obsahuje tyrosin, vápník, měď a velké množství mastných kyselin.

Možnosti použití:

Obličej - Zbavuje pleť nežádoucích nečistot a zároveň jej lze použít na oživení unavené pleti pro noční péči. Zmírňuje projevy nežádoucí pigmentace kůže. Snižuje tvorbu kožního mazu, proto je vhodný i pro aknózní i ekzematickou pleť.

Regenerace vlasů – Olej lze použít jako masku na suché a poškozené vlasy. Po nanesení na suché vlasy, nechte olej působit cca 1 hodinu a potom vlasy umyjte jemným šamponem.

Ostatní - Napomáhá hojení drobných kožních poranění (řezné rány, popáleniny, bodnutí hmyzem, vyrážky a odřeniny atp.).

BIO kvalita bez konzervantů a umělé parfemace!
Do oleje je možné vmíchat jakýkoli 100% esenciální olej v bio kvalitě. Požadovanou vůní míchejte podle aktuální potřeby, typu pokožky, vlastního vkusu. Doporučujeme do 50 ml balení oleje přidat 10-15 kapek esenciálního oleje.

Náš TIP na možnou parfemaci: Levandule, meduňka, rozmarýn – uklidňují nervové vypětí, působí jako antidepresivum. Limetka - osvěžuje, dodává energii a povzbuzuje. Růže – působí jako antidepresivum a afrodiziakum.

Oleje BK jsou balené v praktických skleněných lahvičkách s kapátkem. Požadované množství si tak velmi snadno a jednoduše určíte sami. Zároveň nekontaminujete prsty zbytek přípravku, jak se tomu stává u klasických pleťových krémů nebo jiných olejů.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu