Action
39989
39989

ghd
Ceramic Vented Radial Brush 3

keramický foukací kartáč

Keramický foukací kartáč o průměru 45 mm. Hebký na dotek, neklouzavý povrch.  Profesionální design. Ručně zpracovaný. Ideální pro fénování delších vlasů. Keramika zadržuje a rovnoměrně rozprostře teplotu pro rychlejší a k vlasům šetrnější výsledek. Použití: Prosušte vlasy ... Více

ghd - Ceramic Vented Radial Brush 3

579 Kč Není skladem Hlídat zboží

Popis:

Keramický foukací kartáč o průměru 45 mm. Hebký na dotek, neklouzavý povrch.  Profesionální design. Ručně zpracovaný. Ideální pro fénování delších vlasů. Keramika zadržuje a rovnoměrně rozprostře teplotu pro rychlejší a k vlasům šetrnější výsledek.

Použití: Prosušte vlasy na 80% poté fénujte proti kartáči po směru tahu od kořínků ke konečkům. Tip: používejte vždy nástavec na fén pro přesné fénování. Pro hladký výsledek češte při fénování po směru růstu vlasů. Nakonec použijte studenou vlnu pro zafixování a lesk. Pro jemné vlny vlasy vyfénujte a poté namotejte jednotlivé prameny na hřeben jako na natáčku. Zahřejte natočený pramen teplým vzduchem a poté zafixujte studeným vzduchem. Nechejte 30 sekund vychladnout a teprve poté vlasy uvolněte.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu