Sleva

Goldwell
Kerasilk Control Intensive Smoothing Mask (200 ml)

intenzivní maska pro krepaté a nepoddajné vlasy

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. ... Více

Goldwell - Kerasilk Control Intensive Smoothing Mask (200 ml)

Skladem
5-10 ks
699 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

SUPER SLEVA jen do vyprodání zásob!

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty. Třetí pokročilá složka, inspirovaná péčí o pokožku, se zaměřuje na specifické potřeby různých typů vlasů a je unikátní pro pro každou ze čtyř kolekcí Kerasilk.

Vysoce účinná KeraShape technologie aktivně působí na vlasovou strukturu. Keratin proniká do vlasů a vytváří nové keratinové vazby pro opětovné vytvoření vlasové struktury.

Tato maska okamžitě rozplétá, vyhlazuje a krotí nepoddajné vlasy. Kromě Keratinu a Liquid Silk (hedvábí) obsahuje kyselinu Glyoxylovou.

Použití: Naneste na umyté, ručníkem prosušené vlasy. Nechejte působit 5-10 minut a poté pečlivě opláchněte.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu