Goldwell
Kerasilk Control Rich Protective Oil (75 ml)

ochranný olej pro krepaté a nepoddajné vlasy

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty... Více

Goldwell - Kerasilk Control Rich Protective Oil (75 ml)

Skladem
10-50 ks
549 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty. Třetí pokročilá složka, inspirovaná péčí o pokožku, se zaměřuje na specifické potřeby různých typů vlasů a je unikátní pro každou ze čtyř kolekcí Kerasilk.

Vysoce účinná KeraShape technologie aktivně působí na vlasovou strukturu. Keratin proniká do vlasů a vytváří nové keratinové vazby pro opětovné vytvoření vlasové struktury.

Tento olej je určen pro extrémně nezvladatelné a nepoddajné, krepaté vlay. Okamžitě je krotí, dodává intenzivní lesk, hydrataci a tepelnou ochranu.

Použití: Naneste malé množství na suché vlasy od středních délek ke konečkům. Neoplachuje se.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu