Goldwell
Kerasilk Repower Intensive Anti-Hairloss Treatment (56 ml)

intenzivní péče proti padání vlasů

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty.... Více

Goldwell - Kerasilk Repower Intensive Anti-Hairloss Treatment (56 ml)

859 Kč Není skladem Hlídat zboží

Popis:

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty. Třetí pokročilá složka, inspirovaná péčí o pokožku, se zaměřuje na specifické potřeby různých typů vlasů a je unikátní pro každou ze čtyř kolekcí Kerasilk.

Vysoce účinná receptura s ProcapilTM a t-Flavanone aktivně působí na vlasovou strukturu. Při pravidelném používání brání dědičnému vypadávání vlasů tím, že působí proti zmenšování vlasových folikulů. Ukotvení vlasů v pokožce je posíleno a zvyšuje se také hustota a síla vlasů.

Tato péče obsahuje nejvyšší koncentraci ProcapilTM a t-Flavanone. Je vhodná pro řídké a slabé vlasy.

Použití: Vmasírujte pečlivě do pokožky hlavy. Neoplachuje se!

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu