Sleva

Goldwell
Kerasilk Repower Volume Blow-Dry Spray (125 ml)

objemový sprej pro fénování

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty.... Více

Goldwell - Kerasilk Repower Volume Blow-Dry Spray (125 ml)

Skladem
1-5 ks
499 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

SUPER SLEVA jen do vyprodání zásob!

Inovovaná řada Kerasilk s Keratransform Technology™ (KT³™) díky třem klíčovým složkám transformuje vlasy na krásné, zdravé, zářivě lesklé a plné života. První dvě složky - Keratin a hedvábí jsou přínosem pro strukturální podporu a ochranu barvy. Společně tvoří základ pro všechny Kerasilk produkty. Třetí pokročilá složka, inspirovaná péčí o pokožku, se zaměřuje na specifické potřeby různých typů vlasů a je unikátní pro každou ze čtyř kolekcí Kerasilk.

Osvěžující receptura s Keratinem, hedvábím a Elastinem aktivně působí na vlasovou strukturu. Proniká hluboko do vlasů, aby je posílila zevnitř pro lepší odolnost a pružnost. Dodává vlasům dlouhotrvající plný vzhled a objem od kořínků ke konečkům.

Tento sprej zajišťuje vlasům tepelnou ochranu, snadnou rozčesatelnost a další úpravu a dodává objem bez zatížení.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu