Sleva
1703
1703

JOICO
Daily Care Treatment Shampoo (300 ml)

šampon pro problematickou pokožku

Šampon pro pokožku s mastnými nebo suchými lupy a svědící a citlivou pokožku skalpu. Jako tělový šampon pro suchou a citlivou pokožku. Uvolňuje z pokožky šupinky způsobené lupy nebo lupénkou, také mastné šupinky způsobené problémy s mazotokem v oblasti skalpu (seborrhea). Zajišťuje ... Více

JOICO - Daily Care Treatment Shampoo (300 ml)

Skladem
1-5 ks
249 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

SUPER SLEVA jen do vyprodání zásob!

Šampon pro pokožku s mastnými nebo suchými lupy a svědící a citlivou pokožku skalpu. Jako tělový šampon pro suchou a citlivou pokožku. Uvolňuje z pokožky šupinky způsobené lupy nebo lupénkou, také mastné šupinky způsobené problémy s mazotokem v oblasti skalpu (seborrhea). Zajišťuje optimální cirkulaci krve a stimuluje stav epitelu pokožky. Vlasy chrání, vyživuje a zvlhčuje. Bezpečný i pro barvené vlasy. pH: 4.5 – 5.5.

Upozornění
: během následujících 5 až 7 dnů po aplikaci šamponu se může zhoršit šupinatění a svědění pokožky! To je normální, přechodný jev u pokožky s chronickými problémy. Dalším, opakovaným používaním (min 2 týdny) produktu Daily Care Treatment Shampoo dosáhnete skutečně výrazného zlepšení stavu pokožky.

Řada byla kompletně inovována; šampon je obohacen o jojobový olej, který zjemňuje a vyživuje vlasovou pokožku a o Inositol, který jemně stimuluje pokožku hlavy k samočištění. Suchá nebo naopak extrémně mastná pokožka se stává minulostí.

Chcete ještě více ušetřit? Zvažte nákup MAXI balení.

 

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu