Sleva

JOICO
Ironclad (233 ml)

ochranný thermální sprej

Je známo, že některé účesy se prostě neobejdou bez tepelných stylingových nástrojů. Zároveň ale také víme, jak moc používání těchto věciček vlasy poškozuje a vysušuje. Důvodem, proč se nyní budete cítit "TAK bezpečně" se může stát právě Ironclad, ochranný stylingový sprej. Vytváří opravdu účinnou ochrannou bariéru, která zabraňuje poškození, krepatění a nežádoucímu statickému poletování až na 72 hodin.... Více

JOICO - Ironclad (233 ml)

Skladem
1-5 ks
369 Kč
- +
Hlídat zboží

Popis:

SUPER SLEVA jen do vyprodání zásob!

Je známo, že některé účesy se prostě neobejdou bez tepelných stylingových nástrojů. Zároveň ale také víme, jak moc používání těchto věciček vlasy poškozuje a vysušuje. Důvodem, proč se nyní budete cítit "TAK bezpečně" se může stát právě Ironclad, ochranný stylingový sprej. Vytváří opravdu účinnou ochrannou bariéru, která zabraňuje poškození, krepatění a nežádoucímu statickému poletování až na 72 hodin. Sprej je vhodný pro všechny typy vlasů, ale vlasy se sklonem ke krepatění jej obzvlášť ocení.  Nelepí, bleskově schne. Tajemstvím úspěchu je systém AquaLastik - vynikající antioxidantová polymerní směs, která je aktivována teplem a světlem a poskytuje vlasům ochranu až do 450°C. Zároveň nabízí lehké a flexibilní držení (stupeň fixace 1) Bio-Advanced Peptide Complex dodává vlasům sílu a zářivý lesk.

Použití: Nastříkejte na suché vlasy po jednotlivých sekcích před použitím tepelných nástrojů. Pro lehkou fixaci můžete nastříkat na hotový účes.

Newsletter

Naše novinky
do Vašeho e-mailu